Wyniki rekrutacji

 

Informacja o wyniku naboru na ogłoszenie 7201 z dnia 06 stycznia 2017 r.

 

 

nabór zakończony wyborem kandydatki/kandydata

 


WYBRANE OSOBY:

 

Agnieszka Popis Sulęcin

 

Mariusz Wasiak Lubniewice

 


Wytworzył/odpowiada:

 

Lubuski Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego

 

Jednostka organizacyjna: Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim

 


Udostępnił:

 

Alicja Waloch

 


Komórka organizacyjna:

 

Stanowisko do spraw kadr

 

 

____________________________________________________

 

Wprowadzono: 06.01.2017

 

Informacja o wyniku naboru na ogłoszenie nr: 147164 

Data ukazania się ogłoszenia: 06-11-2012
Na stanowisko: młodszy kontroler transportu drogowego
Nazwa urzędu: Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim
Adres urzędu: Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego
ul. Teatralna 30
66-400 Gorzów Wlkp.

Status: nabór zakończony

Wyniki naboru (osoby):

 
1. Data publikacji wyniku: 16-01-2013
Wybrany kandydat: Rafał Mazurek, Gorzów Wlkp.


2. Data publikacji wyniku: 16-01-2013
Kolejny kandydat: Piotr Paszko, Kostrzyn


3. Data publikacji wyniku: 16-01-2013
Kolejny kandydat: Daniel Szurka, Słubice

 

Nr ogłoszenia: 147164

Urząd: Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp.

Stanowisko: młodszy kontroler transportu drogowego

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp. i teren województwa lubuskiego

Termin składania dokumentów: 16 listopad 2012 r.

Informacja o terminie i miejscu

przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych.

 

Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami na stanowisko młodszego kontrolera transportu drogowego, odbędą się w dniach 7-9 stycznia 2013 r. w siedzibie Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Teatralna 30, sala konferencyjna na pierwszym piętrze, w następującej kolejności:

 

                       Rozmowy kwalifikacyjne w dniu 7 stycznia 2013 r. ( poniedziałek )

L.p.

Nazwisko

Imię

Godzina

1

Budryk

Marcin

09:00

2

Burec

Aleksandra

09:30

3

Hołyńska-Kapuścińska

Magdalena

10:00

4

Horbaty

Beata

10:30

5

Karzólewski

Dawid

11:00

6

Komisarczuk

Ryszard

11:30

7

Korbel

Łukasz

12:00

8

Kozaczewski

Paweł

12:30

9

Lubieniec

Marek

13:00

Rozmowy kwalifikacyjne w dniu 8 stycznia 2013 r. ( wtorek )

L.p.

Nazwisko

Imię

Godzina

1

Łukawski

Daniel

09:00

2

Machowina

Tomasz

09:30

3

Maciejowski

Marcin

10:00

4

Maliński

Arkadiusz

10:30

5

Marciniak

Marcin

11:00

6

Mazurek

Rafał

11:30

7

Paszko

Piotr

12:00

8

Przybylski

Paweł

12:30

9

Przybylski

Tomasz

13:00

Rozmowy kwalifikacyjne w dniu 9 stycznia 2013 r. ( środa )

L.p.

Nazwisko

Imię

Godzina

1

Rejniak

Tomasz

09:00

2

Smorąg

Artur

09:30

3

Szurka

Daniel

10:00

4

Wasiura

Przemysław

10:30

5

Więckowski

Łukasz

11:00

6

Zygmuntowski

Marcin

11:30

 

Prosimy, aby kandydaci posiadali przy sobie dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość.

 

 

Dodano: 19.12.2012

 Nr ogłoszenia: 147164

Urząd: Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp.

Stanowisko: młodszy kontroler transportu drogowego

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp. i teren województwa lubuskiego

Termin składania dokumentów: 16 listopad 2012 r. 

Lista kandydatów zakwalifikowanych do drugiego etapu rekrutacji
(rozmowy kwalifikacyjne)*

 

L.p.

Nazwisko

Imię

1

Budryk

Marcin

2

Burec

Aleksandra

3

Hołyńska-Kapuścińska

Magdalena

4

Horbaty

Beata

5

Karzólewski

Dawid

6

Komisarczuk

Ryszard

7

Korbel

Łukasz

8

Kozaczewski

Paweł

9

Lubieniec

Marek

10

Łukawski

Daniel

11

Machowina

Tomasz

12

Maciejowski

Marcin

13

Maliński

Arkadiusz

14

Marciniak

Marcin

15

Mazurek

Rafał

16

Paszko

Piotr

17

Przybylski

Paweł

18

Przybylski

Tomasz

19

Rejniak

Tomasz

20

Smorąg

Artur

21

Szurka

Daniel

22

Wasiura

Przemysław

23

Więckowski

Łukasz

24

Zygmuntowski

Marcin

 

 

 

*kandydaci uszeregowani w porządku alfabetycznym

Terminy rozmów kwalifikacyjnych zostaną podane do 28 grudnia 2012

 

Dodano: 26.11.2012

 

Lista kandydatów zakwalifikowanych do pierwszego etapu rekrutacji (egzaminu pisemnego) na stanowisko młodszego kontrolera transportu drogowego w Wojewódzkim Inspektoracie Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp.                                                                        
Lp. NAZWISKO I IMIĘ MIEJSCE ZAMIESZKANIA
1. Bednarz Justyna Gorzów Wlkp.      
2. Budryk Marcin Gorzów Wlkp.      
3. Burec Aleksandra Gorzów Wlkp.      
4. Burzawa Łukasz Gorzów Wlkp.        
5. Burzyński Adam Górzyca            
6. Cieciura Tomasz Baczyna              
7. Ciemcioch Ilona Gorzów Wlkp.        
8. Czupryńska Paulina Ostrowiec Świętokrzyski    
9. Dzierwa Marta Swarzenice
10. Dzydz Mariusz Recz                    
11. Ekiert Adam Warnice
12. Fedder Radosław Marwice
13. Fiejdasz Jacek Gorzów Wlkp.      
14. Filipiak Konrad Poznań                
15. Filistowicz Małgorzata Gorzów Wlkp.  
16. Florczak Grzegorz Myślibórz      
17. Gałka-Kurkowska Jolanta Gorzów Wlkp.
18. Giecołd Justyna Międzyrzecz    
19. Grad Paweł Jenin                    
20. Gruca Edyta Szczecin            
21. Grzesiak Renata Orzelec
22. Hołyńska-Kapuścińska Magdalena Gorzów Wlkp.
23. Horbaty Beata Gorzów Wlkp.      
24. Hynek Radosław Gorzów Wlkp.        
25. Iwaszko Tomasz Drezdenko          
26. Janus Kamil Gorzów Wlkp.      
27. Jastak Robert Słubice
28. Kaczmarek Jarosław Gorzów Wlkp.
29. Karzólewski Dawid Glisno
30. Kizińczak Krzysztof Gorzów Wlkp.      
31. Komisarczuk Ryszard Skwierzyna        
32. Korbel Łukasz Gorzów Wlkp.
33. Kosiorowski Mirosław Marysin
34. Kozaczewski Paweł Strzelce Kraj.
35. Kukulski Łukasz Gorzów Wlkp.    
36. Kwiatkowski Grzegorz Gorzów Wlkp.      
37. Leśniewska Katarzyna Rzepin
38. Lipiński Przemysław Krzyż Wlkp.          
39. Lubieniec Marek Rzepin              
40. Łopuszańska Ewa Gorzów Wlkp.  
41. Łozdowska Kamila Lubin        
42. Łukawski Daniel Zielona Góra        
43. Machowina Tomasz Międzyrzecz
44. Maciejewska Katarzyna Sulechów  
45. Maciejowski Marcin Gorzów Wlkp.
46. Majgat Maciej Gorzów Wlkp.      
47. Maliński Arkadiusz Nowa Sól            
48. Małecki Mariusz Gorzów Wlkp.    
49. Marciniak Marcin Słubice
50. Mazurek Rafał Gorzów Wlkp.      
51. Michalak Magdalena Gorzów Wlkp.      
52. Michalski Kamil Golenice      
53. Mielcarek Bartłomiej Chwalęcice    
54. Moryń-Pawłowska Marlena Gorzów Wlkp.    
55. Niedźwiecka Agnieszka Gorzów Wlkp.      
56. Nowak Marta Gorzów Wlkp.      
57. Nowicki Mariusz Zielona Góra        
58. Nowicki Tomasz Gorzów Wlkp.      
59. Osika Paweł Gorzów Wlkp.
60. Ożóg Krzysztof Popowo  
61. Paciorek Przemysław Gorzów Wlkp.      
62. Pahudo Justyna Krzeszyce
63. Paszko Piotr Kostrzyn n/O      
64. Paszkowska Małgorzata Gorzów Wlkp.      
65. Pawłowski Robert Gorzów Wlkp.    
66. Pegza Aleksander Gorzów Wlkp.      
67. Piniewska Ewelina Lipki Wielkie    
68. Pokaczajło Michał Lemierzyce
69. Promiński Mariusz Gorzów Wlkp.    
70. Prócheńko Tomasz Gorzów Wlkp.      
71. Przybylski Paweł Golina                
72. Przybylski Tomasz Torzym            
73. Ralcewicz Kamila Lipki Wielkie      
74. Rataj Wojciech Międzychód        
75. Rejniak Tomasz Nowa Wieś
76. Romanowski Marcin Przytoczna
77. Rzeżawska Ewelina Gorzów Wlkp.    
78. Sawościanik Arkadiusz Owczary
79. Serczyk Ryszard Witnica              
80. Sewruk Marek Zielona Góra        
81. Smorąg Artur Gorzów Wlkp.        
82. Sudakowski Marcin Gorzów Wlkp.  
83. Szanderska Anna Zielona Góra        
84. Szurka Daniel Słubice              
85. Szwiec Tomasz Gorzów Wlkp.      
86. Szymczak Katarzyna Janczewo
87. Środecki Tomasz Gorzów Wlkp      
88. Świątek Łukasz Gorzów Wlkp.          
89. Świderski Marcin Osiedle Żubrów k/Sulęcina      
90. Świerczyński Sebastian Gorzów Wlkp.    
91. Świętochowska Barbara Szczecin          
92. Turów Paweł Gorzów Wlkp.        
93. Tworek Lucyna Nowe Dzieduszyce
94. Ulatowska Iwona Gorzów Wlkp.      
95. Urbaniak Marta Gorzów Wlkp.    
96. Wasilewicz Piotr Łężyca              
97. Wasiura Przemysław Gorzów Wlkp.
98. Waszak-Zimna Paulina Lipie Góry          
99. Wiatrak Dominika Gryfino                
100. Więckowski Łukasz Motylewo
101. Wiszniewski Piotr Gorzów Wlkp.        
102. Wnuk Sławomir Poznań
103. Zygmuntowski Marcin Gorzów Wlkp.    

Wszyscy wyżej wymienieni kandydaci, proszeni są o stawienie się w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp., ul.Jagiellończyka 8 (sala nr 11, parter) w dniu 4 grudnia 2012 r. o godz.1000 , w celu przystąpienia do testów rekrutacyjnych.Warunkiem udziału w testach jest okazanie dokumentu tożsamości.

 

WAŻNE!!! Ze względu, że odczyt wyników z kart odpowiedzi odbywa się przez komputer, konieczne jest aby kandydaci posiadali długopis z czarnym wkładem.

 

 

 

Informacja o wyniku naboru na ogłoszenie nr: 145419
Data ukazania się ogłoszenia: 17-08-2012
Na stanowisko: inspektor
Nazwa urzędu: Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim
Adres urzędu: Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego
ul. Teatralna 30
66-400 Gorzów Wlkp.


Status: nabór zakończony

Wyniki naboru (osoby):

1.
Data publikacji wyniku: 05-09-2012
Wybrany kandydat: Jarosław Wowczko, Gorzów Wlkp.

Dodano: 28.08.2012 

Lista osób, których oferty pracy spełniały wymagania

określone w ogłoszeniu zamieszczonym przez

Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp.  

w Biuletynie Informacji Publicznej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów nr 145419 / 2012
z dnia 17 sierpnia 2012 r. o wolnym stanowisku

inspektora do spraw finansowych,

powstałym w wyniku przesunięcia wakującego etatu

inspektora transportu drogowego do Wydziału Finansowo-księgowego.

 

Lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

  1. 1.  

Pasternak   Katarzyna

Myślibórz

  1. 2.  

Nowak   Piotr

Gorzów Wlkp.

  1. 3.  

Glińska   Iwona

Gorzów Wlkp.

  1. 4.  

Lisowska   Paulina

Gorzów Wlkp.

  1. 5.  

Wowczko   Jarosław

Gorzów Wlkp.

  1. 6.  

Karczmarz   Iwona

Gorzów Wlkp.

  1. 7.  

Studencka   Ilona

Złotów

 

Wyżej wymienieni proszeni są o stawienie się w dniu 30 sierpnia 2012 r. o godz. 10:00 w siedzibie Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. przy ul. Teatralnej 30, w celu przystąpienia do testów sprawdzających wiedzę ogólną oraz kompetencje, do pracy na stanowisku inspektora do spraw finansowych.

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego.

__________________________________________

 

Dodano: 09.05.2012

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU NA OGŁOSZENIE NR 141431

Data ukazania się ogłoszenia:   05.03.2012 r.
Na stanowisko: młodszy kontroler transportu drogowego
Nazwa urzędu: Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim
Adres urzędu: 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Teatralna 30
Liczba etatów:  4
Status:   nabór zakończony
Wybrani kandydaci:
1. Paweł Jurys zam. Piaseczno
2. Sławomir Matuszewski zam. Słubice
3. Anna Pulsza zam. Torzym
4. Robert Trębowicz zam. Gorzów Wlkp.

____________________________________________________________________

 

Dodano: 17:04.2011

Lista kandydatów zakwalifikowanych do drugiego etapu rekrutacji na stanowisko                    młodszy kontroler transportu drogowego w Wojewódzkim Inspektoracie Transportu Drogowego   w Gorzowie Wielkopolskim

Lp.

NAZWISKO

IMIĘ

MIEJSCE ZAMIESZKANIA

20.04.2012 r.     (piątek)       godzina

23.04.2012 r.       (poniedziałek) godzina

1

Bednarczyk

Anna

Gorzów Wlkp.          

08:30

 

2

Bławat

Rafał

Sulęcin

09:00

 

3

Dańkowski

Krzysztof

Słubice              

09:30

 

4

Grygorczyk

Piotr

Strzelce Kraj.

10:00

 

5

Hołyńska-Kapuścińska

Magdalena

Gorzów Wlkp.

10:30

 

6

Horbaty

Beata

Gorzów Wlkp.

11:00

 

7

Judek-Isańska

Beata

Skwierzyna

11:30

 

8

Jurys

Paweł

Piaseczno

12:00

 

9

Kaczmarek

Jarosław

Gorzów Wlkp.

12:30

 

10

Karzólewski

Dawid

Glisno

13:00

 

11

Kizińczak

Krzysztof

Gorzów Wlkp.        

13:30

 

12

Korytkowski

Jacek

Krosno Odrz.

14:00

 

13

Kuhnert

Marta

Gorzów Wlkp.    

14:30

 

14

Lewandowski

Paweł

Gorzów Wlkp.      

15:00

 

15

Łukawski

Daniel

Zielona Góra

 

08:30

16

Machtyl

Dariusz

Gorzów Wlkp.        

 

09:00

17

Matuszewski

Sławomir

Słubice

 

09:30

18

Niemyt

Marcin

Gorzów Wlkp.        

 

10:00

19

Ozóg

Krzysztof

Popowo

 

10:30

20

Pachała

Andżelika

Nowogród Bobrzański

 

11:00

21

Piskorz

Zbigniew

Zielona Góra  

 

11:30

22

Pulsza

Anna

Torzym

 

12:00

23

Seremak

Fabian

Zielona Góra

 

12:30

24

Sołowczuk

Paweł

Gorzów Wlkp.

 

13:00

25

Szostak

Bartłomiej

Karlino          

 

13:30

26

Szymańska-Ciszek

Katarzyna

Witnica          

 

14:00

27

Trębowicz

Robert

Gorzów Wlkp          

 

14:30

28

Więckowski

Łukasz

Motylewo

 

15:00

29

Wiszniewska

Jolanta

Radachów

 

15:30

Wyżej wymienieni kandydaci proszeni są o stawienie się w Wojewódzkim Inspektoracie Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp., ul. Teatralna 30, w dniu 20 lub 23 kwietnia 2012 r. o godzinie (zgodnie z wykazem) w celu przystąpienia do rozmów kwalifikacyjnych. Warunkiem udziału w rozmowach jest okazanie dokumentu tożsamości.


 

Dodano: 26.03.2012 

Lista   kandydatów zakwalifikowanych do pierwszego etapu rekrutacji na stanowisko   młodszy kontroler transportu drogowego w Wojewódzkim Inspektoracie Transportu   Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim

Lp. NAZWISKO IMIĘ MIEJSCE   ZAMIESZKANIA
1 Andrzejewski Tomasz Gorzów   Wlkp.
2 Barańska Katarzyna Ochla         
3 Bartkowiak Justyna Gorzów   Wlkp.           
4 Bednarczyk Anna Gorzów   Wlkp.           
5 Bilski Adam Zielona   Góra
6 Bławat Rafał Sulęcin
7 Brzeziński Marek Gorzów   Wlkp.         
8 Burzyński Adam Górzyca         
9 Cinka Maciej Gorzów   Wlkp.
10 Czekała Bartłomiej Gorzów   Wlkp.
11 Dańkowski Krzysztof Słubice               
12 Dec Anna Gorzów   Wlkp.
13 Dunaj Rafał Strzelce   Klasztorne       
14 Dzierwa Marta Swarzynice
15 Frykowska Anna Dzierżów
16 Gralak-Żardecka Karolina Strzelce   Kraj.       
17 Grygorczyk Piotr Strzelce   Kraj. 
18 Hendzel Jacek Krzeszyce     
19 Hołyńska-Kapuścińska Magdalena Gorzów   Wlkp.
20 Horbaty Beata Gorzów   Wlkp.
21 Jakubów Artur Nowa   Sól       
22 Jeżowski Tomasz Siedliska
23 Judek-Isańska Beata Skwierzyna
24 Jurys Paweł Piaseczno
25 Kaczmarek Jarosław Gorzów   Wlkp.
26 Karzólewski Dawid Glisno
27 Kępka Krzysztof Łuków         
28 Kizińczak Krzysztof Gorzów   Wlkp.         
29 Kołodzińska Ewa Cybinka   
30 Korytkowski Jacek Krosno   Odrz.
31 Kostaś Tomasz Gorzów   Wlkp.           
32 Kotwica Jarosław Piła               
33 Kozłowska Anna Gorzów   Wlkp.
34 Kozodojko Anna Gorzów   Wlkp.
35 Krajewski Przemysław Kodeń         
36 Krzyżelewski Tomasz Gorzów   Wlkp.         
37 Kubiak Magdalena Gorzów   Wlkp.           
38 Kuhnert Marta Gorzów   Wlkp.     
39 Kuliński Seweryn Przylep         
40 Leśniewska Katarzyna Rzepin
41 Lewandowski Paweł Gorzów   Wlkp.       
42 Lorczyk Dorota Gorzów   Wlkp.
43 Łazarczyk Rafał Licheń
44 Łukawski Daniel Zielona   Góra 
45 Machtyl Dariusz Gorzów   Wlkp.         
46 Maciejewska Małgorzata Gorzów   Wlkp.           
47 Macutkiewicz Stanisław Sulechów       
48 Małecki Mariusz Gorzów   Wlkp.
49 Marciniak Marcin Słubice
50 Marzyński Daniel Nowiny   Wielkie
51 Matuszewski Sławomir Słubice
52 Michalak Magdalena Gorzów   Wlkp.           
53 Michalewicz Maciej Barlinek           
54 Mielcarek Slawomir Gorzów   Wlkp.         
55 Mikołajczyk Damian Włocławek     
56 Nasiadka Kamil Gorzów   Wlkp.           
57 Nidecki Grzegorz Gorzów   Wlkp.         
58 Niemyt Marcin Gorzów   Wlkp.         
59 Olesiak Michał Jenin
60 Omieczyński Adam Nowe   Kramsko 
61 Osipa Marcin Międzyrzecz
62 Owczarek Edyta Choszczno   
63 Ozga Dariusz Witnica
64 Ozóg Krzysztof Popowo
65 Pachała Andżelika Nowogród   Bobrzański
66 Pajączek Adam Strzelce   Kraj.   
67 Paszkiewicz Natalia Kostrzyn       
68 Piskorz Zbigniew Zielona   Góra   
69 Proć Renata Kamień   .
70 Przybył Marcin Lipie   Góry
71 Przybyła Agnieszka Gorzów   Wlkp.         
72 Pulsza Anna Torzym
73 Puławski Daniel Świdwin
74 Ruta Iwona Gorzów   Wlkp.
75 Sadzik Marcin Gorzów   Wlkp.           
76 Seremak Fabian Zielona   Góra
77 Sobków Daniel Żary           
78 Socha Katarzyna Gorzów   Wlkp.             
79 Sołowczuk Paweł Gorzów   Wlkp.
80 Sołtysiak Katarzyna Gorzów   Wlkp.           
81 Stawińska Agata Gorzów   Wlkp.         
82 Stawiński Sebastian Gorzów   Wlkp.         
83 Szostak Bartłomiej Karlino           
84 Szymańska-Ciszek Katarzyna Witnica           
85 Śpiegarska Magdalena Gorzów   Wlkp.           
86 Świtała Karolina Drezdenko   
87 Tatarzyński Jacek Zwierzyn       
88 Tłoczek Krzysztof Gorzów   Wlkp.           
89 Trębowicz Robert Gorzów   Wlkp           
90 Wesołowski Jakub Skwierzyna     
91 Więckowski Łukasz Motylewo
92 Wiszniewska  Jolanta Radachów
93 Włodarczyk Krystian Świebodzin
94 Woźniak Maciej Sulechów       
95 Woźniczka Przemysław Gorzów   Wlkp.     
96 Wróbel Karol Krosno   Odrz.
97 Zacharzewska Magdalena Gorzów   Wlkp.         
98 Zaniewska Agnieszka Deszczno
99 Zawodny Krzysztof Pożarów
100 Ziętal Rafał Jany
101 Żminkowski Robert Gorzów   Wlkp.
Wszyscy w/w kandydaci proszeni są o stawienie się w Lubuskim   Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. przy ul. Jagiellończyka 8, sala nr 11 (   parter ) w dniu 04 kwietnia 2012 r. o godz.10.00 w celu przystąpienia do testów rekrutacyjnych. Warunkiem   udziału w testach jest okazanie dokumentu tożsamości.