Przejdź do treści

Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego
w Gorzowie Wielkopolskim

Menu

Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego
w Gorzowie Wielkopolskim

logotyp biuletynu informacji publicznej

 • WITD Gorzów Wielkopolski

  Witamy na stronie internetowej Wojewódzkiego Inspekoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim

 • Wzmożone kontrole autokarów na lubuskich drogach

  Na lubuskich odcinkach autostrady A2 i drogi ekspresowej S3 lubuscy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego prowadzili wzmożone kontrole autokarów, Działania kontrolne w ramach akcji "Bezpieczny autokar – wakacje 2019" przeprowadzono w poniedziałek 8 lipca.

 • Wzmożone kontrole autobusów szkolnych

  Od początku roku szkolnego inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim prowadzą wzmożone kontrole autobusów dowożących uczniów do szkół.

 • Kontrola przewozu osób samochodami osobowymi

  Lubuscy inspektorzy ITD po raz kolejny przeprowadzili kontrole samochodów osobowych, którymi wykonywany był okazjonalny przewóz osób z wykorzystaniem aplikacji mobilnej. Kontrole te przeprowadzono w środę (13 listopada) w Gorzowie Wielkopolskim. Tym razem kontrole przeprowadzono wspólnie z Policją.

 
22lis

Kierowca posiadał prawo jazdy kategorii B, które nie było wystarczające do kierowania zespołem pojazdów, który prowadził. Dostał on mandat karny i zakaz dalszej jazdy. 

20lis

Pojazd dostawczy wraz z ładunkiem ważył 6000 kg. Nacisk tylko jednej osi pojazdu był większy od jego dopuszczalnej masy całkowitej. Kierowcę ukarano mandatem karnym. Pojazd mógł kontynuować jazdę dopiero po rozładowaniu nadmiaru ładunku.

19lis

 Kontynuując nawiązaną współpracę pomiędzy Wojewódzkim Inspektoratem Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. a Policją Brandenburgii, w dniu dzisiejszym uczestniczyliśmy w działaniach kontrolnych, podczas których niemieccy policjanci na autostradzie A12 sprawdzali, czy kierowcy stosują się do obowiązujących przepisów i zachowują bezpieczną odległość pomiędzy pojazdami.

 

Dyżur informacyjny

W każdy poniedziałek
godz. 9:00 - 15:00

ul. Teatralna 30
Gorzów Wielkopolski

w siedzibie  Wojewódzkiego Inspektoratu
Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp.

lub pod numerem telefonu

+48 95 725 51 01