Konferencja w Filharmonii Gorzowskiej

 

Dnia 18 marca 2013 roku Lubuski Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego Pan Bogusław Bielawski uczestniczył w konferencji zorganizowanej przez Wojewódę Lubuskiego Pana Macieja Jabłońskiego w Gorzowskiej Filharmonii.

Czytaj więcej...

Kondolencje

Czytaj więcej...

Trzeźwy poranek

 

Dnia 9 marca 2013 roku, w godzinach porannych inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. przeprowadzili kontrole trzeźwości kierujących pojazdami ciężarowymi. Działania były prowadzone na głównych szlakach komunikacyjnych województwa lubuskiego - kontroli zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu poddano 50 kierujących pojazdami ciężarowymi. We wszystkich przypadkach prowadzący pojazdy byli trzeźwi.

Pościg za samochodem osobowym z przyczepą

 

Dnia 15 lutego 2013 roku inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp., pełniąc służbę na drodze krajowej nr 3 (Międyrzecz - Skwierzyna) zatrzymali do kontroli zespół pojazdów (samochód osobowy wraz z przyczepą - lawetą), na którym znajdował się samochód osobowy.

Czytaj więcej...

Nietrzeźwy obywatel Federacji Rosyjskiej

 

Dnia 25 stycznia br. Inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp,, Oddziału Wydziału Inspekcji w Słubicach kończąc służbę udawali sie do Komendy Powiatowej Policji w Słubicach. Podczas przejazdu ulica Kościuszki zauważyli pojazd jadący tą ulicą "pod prąd".

Czytaj więcej...

Zimowy wypoczynek - zgłaszanie kontroli autokarów

Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. informuje o możliwości zgłaszania do kontroli autokarów mających przewozić dzieci i młodzież na zimowy wypoczynek.
Zgłoszenie takie powinno nastąpić najpóźniej na dzień przed planowanym wyjazdem, na nr tel. 95 72 55 113 lub 116.

Czytaj więcej...

Awanse na wyższe stanowiska służbowe

 

W dniu 20 grudnia 2012 roku Lubuski Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego Pan Bogusław Bielawski awansował na wyższe stanowiska następujących pracowników Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim:
- Annę Nowicką - na starszego kontrolera transportu drogowego,
- Pawła Jagasyka - na starszego kontrolera transportu drogowego,
- Mirosława Zacharę - na starszego kontrolera transportu drogowego,
- Grzegorza Wojciechowskiego - na inspektora transportu drogowego.

Porozumienie o przeciwdziałaniu obrotowi mączką mięsno-kostną

 

W dniu 11 grudnia 2012 roku Lubuski Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego Pan Bogusław Bielawski podpisał w obecności Wojewody Lubuskiego Pana Marcina Jabłońskiego porozumienie dotyczące współpracy służb i instytucji odpowiedzialnych za walkę z mączką mięsno-kostną, której obrót i stosowanie w Unii Europejskiej jest prawnie zakazane.

Czytaj więcej...

Powałanie Naczelnika Wydziału Elektronicznego Poboru Opłat

 

 

 

Z dniem 1 grudnia 2012 roku młodszy inspektor transportu drogowego Pan Rafał Tymkiewicz został awansowany na stanowisko Naczelnika Wydziału Elektronicznego Poboru Opłat w Delegaturze Północno - Zachodniej, mieszczącej sie w Gorzowie Wielkopolskim.

Zabezpieczenie miejsca zdarzenia drogowego przez ITD

 

Dnia 27 listopada 2012 roku w godzinach wieczornych inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. udając się na punkt kontroli pojazdów na drodze krajowej nr 92 byli świadkami zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły dwa pojazdy.

Czytaj więcej...

Niedozwolone urządzenie w tachografie

Dnia 22 listopada 2012 roku inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. wykonując czynności kontrolne na drodze krajowej nr 3 w okolicy miejscowości Skwierzyna zatrzymali do kontroli ciągnik siodłowy wraz z naczepą, należące do przewoźnika polskiego.

Czytaj więcej...

Wspólne kontrole ITD i BAG

 

W dniu 20 listopada 2012 roku inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. współdziałali ze swoim odpowiednikiem na terytorium Niemiec – BAG.

Czytaj więcej...