Inspekcja Transportu Drogowego w Miasteczku Policyjnym w Świebodzinie

Dnia 27 lipca br. Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. zaprezentował swoje pojazdy na festynie zorganizowanym w związku z obchodami Powiatowego Święta Policji w Świebodzinie.

Czytaj więcej...

Działania kontrolne „Bezpieczny Autokar”

Dnia 14 lipca br. Inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. wraz z funkcjonariuszami Policji, Straży Granicznej oraz Mobilnej Grupy Kontrolnej Urzędu Celnego przeprowadzili działania kontrolne „Bezpieczny autokar” na drodze krajowej nr 92 w m. Boczów oraz na autostradzie A2- 22km PPO Tarnawa.

Czytaj więcej...

Wizyta w przedszkolu

Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. w minioną sobotę w Przedszkolu Miejskim nr 4  przy ul. Kobylogórskiej zaprezentował pojazd służbowy służący do kontroli w systemie elektronicznego poboru opłat.

Czytaj więcej...

Udział ITD w Festynie Rodzinnym

Dnia 16 czerwca inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. uczestniczyli w Festynie Rodzinnym „PIKNIK POD BRZOZĄ”, który odbył się na terenie Przedszkola Miejskiego nr 10 w Gorzowie Wlkp.

Czytaj więcej...

Kierowca używający magnesu oraz pod wpływem alkoholu

Dnia 11 czerwca br. Inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. wytypowali do kontroli dwa zespoły pojazdów należące do przewoźników z Polski. Pierwszy z pojazdów w którym znajdował się tachograf cyfrowy został poddany m. innymi kontroli czasu pracy kierowcy.

Czytaj więcej...

Świąteczne „ZAKAZY”

 

W dniach 6 i 7 czerwca 2012 roku w godzinach popołudniowo-wieczornych inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. na drogach województwa lubuskiego przeprowadzili wzmożone kontrole przestrzegania przepisów dotyczących ograniczenia ruchu niektórych rodzajów pojazdów na drogach.

Czytaj więcej...

Kontrola trzeźwości „ALKOHOL”.

Dnia 6 czerwca 2012 r. inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. w ramach akcji „ALKOHOL” ukierunkowanej na trzeźwość poddali badaniu trzeźwości 54 kierujących pojazdami. Badanie trzeźwości inspektorzy przeprowadzili wykorzystując do tego celu urządzenia AlkoSensor oraz AlkoBlow, które umożliwiają dokonanie w krótkim czasie wstępnej analizy trzeźwości dużej ilości kierowców.

Czytaj więcej...

Ucieczka, nietrzeźwy i magnes w jednym

Dnia 7 czerwca 2012 r. (Święto Bożego Ciała) inspektor Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. wspólnie z funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie pełnił służbę na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Myszęcin w ramach akcji „ZAKAZY”. O godz. 16:55 kontrolujący wydali polecenie zatrzymania się do kontroli kierującemu pojazdem członowym jadącemu z kierunku Świecka w kierunku Poznania, który je zlekceważył i nie zatrzymał się do kontroli.

Czytaj więcej...

Już trzeci skradziony pojazd

Dnia 30 maja br. inspektor z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp., wraz z funkcjonariuszem z Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie na parkingu w miejscowości Boczów (droga krajowa nr 92) ujawnili skradziny na terenie Niemiec ciągnik siodłowy wraz z naczepą.

Czytaj więcej...

Nietrzeźwy kierowca autobusu

 

W dniu 28 maja br. około godziny 12:00 na drodze krajowej nr 92 w pobliżu miejscowości Wilkowo inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. zatrzymali do kontroli autokar przewoźnika polskiego.

Czytaj więcej...

Nietrzeźwy kierowca

W dniu 28.05.2012 o godzinie 10:00 na drodze krajowej Nr 92 (60 km) w miejscowości Wilkowo w pow. świebodzińskim Inspektorzy Transportu Drogowego pełniąc służbę oznakowanym pojazdem inspekcji zatrzymali do kontroli kierującego samochodem ciężarowym marki Volvo  wraz z przyczepą -  obywatela polski.

Czytaj więcej...

Pojazd bez numeru VIN, nieaktualny blankiet dowodu rejestracyjnego

W dniu 24 maja 2012 roku w godzinach wieczornych na autostradzie A2 przy PPO Tarnawa Inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. wraz z Funkcjonariuszami Policji z Sekcji Zabezpieczenia Autostrady KWP w Gorzowie Wlkp. w ramach działań ‘’TRASA E-30’’ zatrzymali do kontroli pojazd, który przewoził używane samochody ciężarowe.

Czytaj więcej...