Zabezpieczenie miejsca zdarzenia drogowego przez ITD

 

Dnia 27 listopada 2012 roku w godzinach wieczornych inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. udając się na punkt kontroli pojazdów na drodze krajowej nr 92 byli świadkami zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły dwa pojazdy.

Czytaj więcej...

Niedozwolone urządzenie w tachografie

Dnia 22 listopada 2012 roku inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. wykonując czynności kontrolne na drodze krajowej nr 3 w okolicy miejscowości Skwierzyna zatrzymali do kontroli ciągnik siodłowy wraz z naczepą, należące do przewoźnika polskiego.

Czytaj więcej...

Wspólne kontrole ITD i BAG

 

W dniu 20 listopada 2012 roku inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. współdziałali ze swoim odpowiednikiem na terytorium Niemiec – BAG.

Czytaj więcej...

Akcja "Znicz 2012" - nietrzeźwy oraz pod wpływem narkotyków

W dniu 31 października 2012 roku Inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. pełniąc służby w ramach akcji "ZNICZ 2012" współdziałali z funkcjonariuszami Policji.

Czytaj więcej...

Ponadgabaryty jeszcze raz

 

Podczas działań nocnych z 13/14 października 2012 roku, około godz.01:30 Inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. na drodze krajowej nr 3, w miejscowości Skwierzyna, zatrzymali do kontroli trzy zespoły pojazdów ciężarowych.

Czytaj więcej...

Ponadgabaryt

Dnia 3 października 2012 roku inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp., pełniąc służbę na drodze krajowej nr 92, w pobliżu miejscowości Wilkowo zatrzymali do kontroli ciągnik siodłowy wraz z naczepą.

Czytaj więcej...

Przejazd pojazdów ponadnormatywnych

 

Podczas działań nocnych z 28/29 września 2012 roku, około godz.02:10 Inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. na drodze krajowej nr 3, w okolicy miejscowości Rosin, zatrzymali do kontroli dwa zespoły pojazdów ciężarowych.

Czytaj więcej...

Przemyt papierosów

W dniu 27.09.12r. o godzinie 22:20 został zatrzymany w miejscowości Boczów DK 92 do rutynowej kontroli drogowej samochód ciężarowy przewoźnika litewskiego.

Czytaj więcej...

Ćwiczenia służb ratunkowych na autostradzie A2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dnia 26 września 2012 roku na autostrazie A2 (MOP Walewice, MOP Koryta) zostały przeprowadzone ćwiczenia służb ratowniczych.

Czytaj więcej...

Pojazdy ponadnormatywne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W godzinach nocnych z dnia 25 na 26 września 2012 roku Inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp., Oddziału Wydziału Inspekcji w Słubicach na autostradzie A2, w pobliżu węzła rzepin zatrzymali cztery pojazdy przegubowe wiozące elementy elektrowni wiatrowych.

Czytaj więcej...

Mobilna Stacja Kontroli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniach 24 i 25 września 2012 roku Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. przeprowadził działania kontrolne z wykorzystaniem Mobilnej Stacji Kontroli, użyczonej z WITD w Bydgoszczy. Akcja miała miejsce na 20 km autostray A2 (kierunek Poznań), na parkingu tuż za Punktem Poboru Opłat Tarnawa.

Czytaj więcej...

Skradziony pojazd

 

Dnia 11 września 2012 roku Inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp., Oddziału Wydziału Inspekcji w Słubicach podczas wspólnych działań z udziałem Policji, Służby Celnej, Straży Granicznej i Żandarmerii Wojskowej, na drodze krajowej nr 92 zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Volkswagen Transporter.

Czytaj więcej...