Ćwiczenia służb ratunkowych na autostradzie A2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dnia 26 września 2012 roku na autostrazie A2 (MOP Walewice, MOP Koryta) zostały przeprowadzone ćwiczenia służb ratowniczych.

Czytaj więcej...

Pojazdy ponadnormatywne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W godzinach nocnych z dnia 25 na 26 września 2012 roku Inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp., Oddziału Wydziału Inspekcji w Słubicach na autostradzie A2, w pobliżu węzła rzepin zatrzymali cztery pojazdy przegubowe wiozące elementy elektrowni wiatrowych.

Czytaj więcej...

Mobilna Stacja Kontroli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniach 24 i 25 września 2012 roku Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. przeprowadził działania kontrolne z wykorzystaniem Mobilnej Stacji Kontroli, użyczonej z WITD w Bydgoszczy. Akcja miała miejsce na 20 km autostray A2 (kierunek Poznań), na parkingu tuż za Punktem Poboru Opłat Tarnawa.

Czytaj więcej...

Skradziony pojazd

 

Dnia 11 września 2012 roku Inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp., Oddziału Wydziału Inspekcji w Słubicach podczas wspólnych działań z udziałem Policji, Służby Celnej, Straży Granicznej i Żandarmerii Wojskowej, na drodze krajowej nr 92 zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Volkswagen Transporter.

Czytaj więcej...

Działania "PASY"

 

W dniu 10 wrezśnia 2012 roku Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. na terenie województwa lubuskiego przeprowadził działania kontrolne pod kryptonimem "PASY".

Czytaj więcej...

Kontrola przewozu osób

Dnia 26 sierpnia br. inspektorzy z Wojewódzkigo Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. przeprowadzili kontrole drogowe na drodze krajowej nr 92 w pobliżu miejscowości Boczów oraz na Punkcie Poboru Opłat Tarnawa na autostradzie A2.

Czytaj więcej...

Nietrzeźwi kierowcy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dnia 20 sierpnia 2012 roku inspektor z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. pełniąc służbę wraz z funkcjonariuszem z Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie, na punkcie kontroli i ważenia pojazdów (Wilkowo - droga krajowa nr 92 - 60km) zatrzymał do kontroli między innymi dwa pojazdy ciężarowe.

Czytaj więcej...

XVIII Przystanek WOODSTOCK

 

 

Rusza kolejny "Przystanek WOODSTOCK" i jak co roku inspektorzy WITD w Gorzowie Wlkp. dbają o bezpieczeństwo osób w nim uczestniczących.

Czytaj więcej...

Inspekcja Transportu Drogowego w Miasteczku Policyjnym w Świebodzinie

Dnia 27 lipca br. Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. zaprezentował swoje pojazdy na festynie zorganizowanym w związku z obchodami Powiatowego Święta Policji w Świebodzinie.

Czytaj więcej...

Działania kontrolne „Bezpieczny Autokar”

Dnia 14 lipca br. Inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. wraz z funkcjonariuszami Policji, Straży Granicznej oraz Mobilnej Grupy Kontrolnej Urzędu Celnego przeprowadzili działania kontrolne „Bezpieczny autokar” na drodze krajowej nr 92 w m. Boczów oraz na autostradzie A2- 22km PPO Tarnawa.

Czytaj więcej...

Wizyta w przedszkolu

Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. w minioną sobotę w Przedszkolu Miejskim nr 4  przy ul. Kobylogórskiej zaprezentował pojazd służbowy służący do kontroli w systemie elektronicznego poboru opłat.

Czytaj więcej...

Udział ITD w Festynie Rodzinnym

Dnia 16 czerwca inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. uczestniczyli w Festynie Rodzinnym „PIKNIK POD BRZOZĄ”, który odbył się na terenie Przedszkola Miejskiego nr 10 w Gorzowie Wlkp.

Czytaj więcej...