Nietrzeźwi kierowcy

Dnia 15 października 2011 r. o godz. 09:12 na drodze  krajowej nr 2-1 km w okolicy miejscowości Świecko w ramach działań kontrolnych Inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. Oddziału Wydziału Inspekcji w Słubicach zatrzymali do kontroli pojazd m-ki MAN wraz z naczepą, należący do przedsiębiorcy niemieckiego,

Czytaj więcej...

Nietrzeżwy kierowca ciężarówki

Dnia 10 października 2011 roku inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. pełniąc służbę na drodze krajowej nr 2, w pobliżu miejscowości Myszęcin (78km) zatrzymali do kontroli drogowej zespół pojazdów prowadzony przez obywatela Federacji Rosyjskiej.

Czytaj więcej...

Autobus z przeróbkami

Dnia 20 września 2011 roku inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp., pełniąc służbę na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Myszęcin zatrzymali autobus przewożący dzieci z Polski do Niemiec.

Czytaj więcej...

Nietrzeżwi kierowcy

W dniu 05.10.2011 r. o godz. 08:38 na drodze krajowej nr 2-1km Świecko w ramach działań kontrolnych Inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp. wraz z Funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Słubicach zatrzymali do kontroli m.in. dwa pojazdy:

Czytaj więcej...