Nieprawidłowości przy przewozie szybko psujących się artykułów żywnościowych (ATP)

Dnia 9 września 2016 r. podczas czynności kontrolnych wykonywanych na autostradzie A2 w okolicy Świecka inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim ujawnili nieprawidłowości dotyczące międzynarodowego przewozu drogowego szybko psujących się artykułów żywnościowych.

Czytaj więcej...

Kontrola autobusów dowożących dzieci i młodzież do szkół 2016

Inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły” w okresie od 1 do 9 września 2016 r. przeprowadzili wzmożone kontrole autobusów, którymi dowożone są dzieci i młodzież do szkół na terenie województwa lubuskiego.

Czytaj więcej...

Niedozwolone urządzenie w tachografie (2016-09-07)

W dniu 7 września 2016 r. inspektor z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim podczas wykonywania czynności kontrolnych ujawnił podłączone do tachografu cyfrowego niedozwolone urządzenie ingerujące w jego pracę.

Czytaj więcej...

„Pościg” za zwierzętami

W środę 7 września 2016 r. inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim podczas przejazdu pojazdem służbowym na punkt kontrolny około godziny 14:25 na moście nad Kanałem Ulgi w Gorzowie Wielkopolskim zauważyli biegnące po drodze zwierzęta – konia i kuca.

Czytaj więcej...

Ostatni weekend wakacji 2016

W dniach od 26 do 28 sierpnia 2016 r. inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim włączyli się do ogólnopolskich działań kontrolnych pod kryptonimem „Ostatni weekend wakacji”.

Czytaj więcej...

Kolejny nietrzeźwy kierujący

W dniu 25 sierpnia 2016 roku inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim zatrzymali na punkcie kontroli przy autostradzie A2 - PPO Tarnawa pojazd przegubowy, którym w imieniu rosyjskiego przewoźnika wykonywano międzynarodowy transport ładunku z Niemiec do Rosji.

Czytaj więcej...

Przewóz drogowy z licznymi naruszeniami (2016-08-18)

W dniu 18 sierpnia 2016 r. w Żaganiu inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim zatrzymali do kontroli zespół pojazdów o dmc 4000 kg, którym krajowy przedsiębiorca wykonywał niezarobkowy przewóz drogowy.

Czytaj więcej...

Kolejne kierowanie pojazdem członowym po alkoholu.

W dniu 5 sierpnia 2016 r. inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim, podczas wykonywania czynności kontrolnych na drodze krajowej Nr 92 w powiecie świebodzińskim, ujawnili kolejnego kierującego pojazdem członowym pod wpływem alkoholu.

Czytaj więcej...

Udział ITD w Powiatowych Obchodach Święta Policji w Świebodzinie

W dniu 4 sierpnia 2016 inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim wzięli udział w pikniku dla mieszkańców powiatu świebodzińskiego zorganizowanego w ramach Powiatowych Obchodów Święta Policji w Świebodzinie, który odbył się na rynku w Świebodzinie.

Czytaj więcej...

Kontrola niesprawnego autobusu

W poniedziałek 1 sierpnia 2016 r. w godzinach popołudniowych, inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim wykonujący czynności kontrolne na drodze krajowej nr 3,

Czytaj więcej...

Światowe Dni Młodzieży - zakazy ruchu

Zakaz przewozu towarów niebezpiecznych oraz pojazdów powyżej 12 ton DMC na czas ŚDM

- Województwo Małopolskie.

Czytaj więcej...

Działania kontrolne "TRUCK-BUS" (2016-07-25)

W poniedziałek 25 lipca inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim włączyli się do ogólnopolskich działań pod kryptonimem TRUCK-BUS.

Czytaj więcej...