Przejdź do treści

Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego
w Gorzowie Wielkopolskim

Menu

Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego
w Gorzowie Wielkopolskim

Deklaracja dostępności      

Informacja o zbędnych lub zużytych składnikach rzeczowych majątku ruchomego

Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim informuje, że pojazd samochodowy marki  Citroen Berlingo 1.6 HDI zakwalifikowano do kategorii majątku zużytego z przeznaczeniem do nieodpłatnego przekazania na czas nieoznaczony innej jednostce administracji publicznej lub jednostce samorządu terytorialnego bez zastrzeżenia obowiązku zwrotu.
Pojazd ten można obejrzeć w siedzibie inspektoratu przy ul. Teatralnej 30 w Gorzowie Wielkopolskim po wcześniejszym uzgodnieniu terminu oględzin pod numerem telefonu 95 7255 113.
Pisemne wnioski o nieodpłatne przekazanie pojazdu należy kierować do Lubuskiego Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego w terminie do 28 września 2020 r. (liczy się data wpływu wniosku).


Wniosek powinien zawierać w szczególności:

 

  1. nazwę, siedzibę i adres podmiotu występującego o nieodpłatne przekazanie składnika rzeczowego majątku ruchomego lub prawa na dobrach niematerialnych;
  2. wskazanie składnika rzeczowego majątku ruchomego, którego wniosek dotyczy;
  3. oświadczenie, że przekazany składnik rzeczowy majątku ruchomego lub prawo na dobrach niematerialnych zostaną odebrane w terminie i miejscu wskazanym w protokole zdawczo-odbiorczym. Odbiór pojazdu nastąpi w siedzibie WITD w Gorzowie Wlkp., przy ul. Teatralnej 30;
  4. uzasadnienie wniosku.


Dodatkowe informacje o pojeździe:


•    Numer inwentarzowy: WITD 1072/08,
•    Rok produkcji: 2008,
•    Numer VIN: VF77J9HZC67636249,
•    Pojemność skokowa silnika: 1560 cm3;
•    Moc silnika: 80 kW
•    Rodzaj paliwa: olej napędowy;
•    Przebieg: 211 941 km.
Na wyposażeniu pojazdu znajduje się CB radio o numerze inwentarzowym WITD/1092/08 o wartości początkowej 672 zł, które zostanie przekazane wraz z pojazdem.

 


wróć